Wybierz region

Wybierz miasto

  Kto napadł na cysternę?

  Autor: SAGA

  2000-06-25, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie rozboju i kradzieży tira z cysterną zawierającą spirytus. O sprawie informowaliśmy na naszych łamach.

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie rozboju i kradzieży tira z cysterną zawierającą spirytus. O sprawie informowaliśmy na naszych łamach. Do zdarzenia doszło 16 czerwca, między 11.00 a 12.00 w Stęszewie.  Policjanci proszą o pomoc w sprawie identyfikacji sprawców oraz ustalenia miejsca, w którym znajduje się skradziona cysterna.


  Szukają cysterny...

  Poszukiwany jest samochód marki Iveco (numer rejestracyjny LWX 0424). Ma on zieloną kabinę z charakterystycznym zielonym pasem i napisem będącym lustrzanym odbiciem słów ,,Trans - Kar''. Na dachu kabiny znajduje się czarny spojler i cztery reflektory. Policja poszukuje również naczepy typu cysterna (numer rejestracyjny LWY 6051) koloru srebrnego. Na górze cysterny znajduje się sześć otworów - komór z pomarańczowymi kołnierzami. Na bokach zbiornika również widnieje zielony napis ,,Trans - Kar'' oraz podłużny pas w kolorze pomarańczowym.


  ...I sprawców

  Poznańscy policjanci proszą również o pomoc w ustaleniu tożsamości osób, które mogą być sprawcami przestępstwa - napadu z bronią na tira (publikujemy ich portrety pamięciowe).

  Jeden z mężczyzn ma ok. 20 - 23 lata, mierzy ok. 175 cm wzrostu. Twarz ma trójkątną, włosy krótkie, białe; oczy - duże i wąskie; nos - szpiczasty, lekko garbaty. W dniu napadu ubrany był w granatowy dres ,,adidasa''.

  Drugi - ma ok. 30 lat, mierzy 180 cm wzrostu, jest atletycznej budowy ciała. Twarz ma owalną, włosy bardzo krótkie, brwi łukowate. Posiadał niewielkie baki. Ubrany był w kurtkę skórzaną i jasną koszulkę.


  Proszą o pomoc

  Policja zwraca się z apelem do wszystkich osób, które dysponują informacjami na temat zdarzenia, jego sprawców, trasy przejazdu skradzionego samochodu oraz miejsca jego obecnego postoju o osobiste lub telefoniczne zgłoszenie się w KMP w Poznaniu przy ul. Rycerskiej 2a lub w najbliższej jednostce policji. Dzwonić można pod numery telefonów: 841 - 30 - 90, 841 - 25 - 90 (między 8.00 a 15.00) lub 841 - 56 - 11 i 997 (czynne całą dobę). Osobom pragnącym zachować anonimowość, policja gwarantuje dyskrecję.

  Sonda

  Letnich atrakcji w moim mieście jest...

  • jak na lekarstwo. (79%)
  • wystarczająco, ale mogłyby być ciekawsze. (10%)
  • na tyle dużo, że często nie wiem co wybrać. (10%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.