BC Obra wygrała turniej [ZDJĘCIA]

Andrzej Rajewicz
BC Obra wygrała turniej
BC Obra wygrała turniej Andrzej Rajewicz
BC Obra wygrała turniej towarzyski, który odbywał się w sobotę 13 września. W turnieju rywalizowały drużyny BC Obra Kościan, MKK Gniezno i WKK Wrocław.

BC Obra wygrała turniej towarzyski, który odbywał się w sobotę 13 września. W turnieju rywalizowały drużyny BC Obra Kościan, MKK Gniezno i WKK Wrocław. W pierwszym meczu koszykarze z Kościana wygrali z WKK Wrocław 81:58. Gospodrze zaczęli punktować już w pierwszych minutach meczu i wygrali pierwszą kwartę 22:16. Pierwsze skrzypce w drużynie Obry grali: Kapitan Paweł Ciążkowski, Wiktor Wizerkaniuk, Konrad Stanisławiak, Stanisław Nowak oraz Waldemar Kabat.

Druga kwarta także zakończyła się wygraną Obry 41:39. Po przerwie gracze BC Obra objęli prowadzenie kończąc trzecią kwartę 64:53. Prowadzenia nie dali sobie odebrać do końca meczu. Ostatnim meczem turnieju towarzyskiego był pojedynek BC Obry z MKK Gniezno, który zakończył się wynikiem 91-70. Już pierwsze minuty tego spotkania zapowiadały ciekawą rywalizację. W pierwszej kwarcie koszykarze Obry przyśpieszyli i pokazali dobrą koszykówkę.

Nie zwalniając tempa Obra prowadziła już przed przerwą 50:29. Po przerwie koszykarze z Gniezna rzucili się odrabiania strat punktowych, jednak zwodnicy z Kościana byli tego w bardzo dobrej dyspozycji. W ostatniej kwarcie Marek Łodyga, trener BC Obry Kościan dał szansę młodym zawodnikom, którzy do końca spotkania dorzucili kolejne punkty.

Koscian.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!