Do 19 lutego do godziny 9:45 potrwają przetargi na remonty dróg na terenie powiatu kościańskiego, które zostały ogłoszone 30 stycznia przez Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu.

Głównym założeniem projektu jest remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej mieszanką mineralno-asfaltową, czyli wykonanie zabiegów technicznych, związanych z usuwaniem uszkodzeń nawierzchni zagrażających bezpieczeństwu ruchu, jak również zabiegi obejmujące małe powierzchnie, hamujące proces powiększania się powstałych uszkodzeń. Pod uwagę zostały wzięte takie drogie wojewódzkie, jak: 432, 436, 306, 430, 431, 309, 323, 434, 308, 310 oraz 311. We wszystkich przypadkach terminem zakończenia prac ujętym w zamówieniach jest 30 listopada 2018 roku.

Szczegóły można znaleźć na stronie www.wzdw.pl .

Więcej informacji w środowych "Faktach Kościańskich".

O zainteresowaniu przetargiem na dokończenie parku wodnego w Słupsku (Marecki) - zobaczcie film!

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!