Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Mecz BC Obra Kościan - Polonia 1912 Leszno [ZDJĘCIA]

Anna Szklarska-Meller
Mecz BC Obra Kościan - Polonia 1912 Leszno
Mecz BC Obra Kościan - Polonia 1912 Leszno A.Szklarska-Meller
Mecz BC Obra Kościan - Polonia 1912 Leszno niemal od samego początku układał się po myśli gospodarzy. Obra nie tylko wygrała kolejne spotkanie, ale wręcz rozgromiła leszczyńską Polonię.

Mecz BC Obra Kościan - Polonia 1912 Leszno od początku był popisem umiejętności gospodarzy. Tylko w pierwszej kwarcie goście nawiązali walkę z zawodnikami Obry. Mało energiczny atak drużyny z Kościana sprawił, że wynik pierwszej kwarty to 15:13 dla Obry.

W kolejnych kwartach meczu BC Obra Kościan już tylko umacniała swoją przewagę nad Polonią 1912 Leszno. Zespół gości wykazał się podczas tego spotkania wyjątkowo niską skutecznością. Podczas kolejnych odsłon meczu, drużyna Polonii prezentowała fatalną formę.

Wynik drugiej kwarty to 25:9 dla Obry Kościan. W trzeciej kwarcie zawodnicy Polonii Leszno próbowali nadrobić straty, doprowadzając do rezultatu 32:20. Końcówka meczu należała jednak wyłącznie do gospodarzy, którzy zakończyli ją wynikiem 22:0.

Bilans całego spotkania to 94:42. Graczem meczu został zawodnik BC Obry Kościan, Tomasz Semmler, który w starciu z Polonią 1912 Leszno zdobył 24 punkty. W najbliższą niedzielę, 17 listopada BC Obra Kościan zagra na wyjeździe z Tarnovią Tarnowo Podgórne.

BC Obra Kościan marzy o awansie do drugiej ligi koszykarskich rozgrywek i na razie konsekwentnie te marzenia realizuje. Zespół zmierzył się do tej pory z drużynami z Konina, Rawicza, Międzychodu i Leszna. Wygrał wszystkie te spotkania.