III etap Powstańczych Biegów Przełajowych wygrał Szymon Krawczyk [FOTO]

Andrzej Rajewicz
III etap Powstańczych Biegów Przełajowych wygrał Szymon Krawczyk
III etap Powstańczych Biegów Przełajowych wygrał Szymon Krawczyk Andrzej Rajewicz
III etap Powstańczych Biegów Przełajowych, który odbywał się w niedzielę 4 lutego w Nietążkowie wygrał Szyman Krawczyk.

Niedzielne zawody w Nietążkowie wygrał Szymon Krawczyk z Leszczyńskiej akademii Biegowej, który 10-kilometrowy dystans przebiegł w czasie 35 minut. Drugi był Krzysztof Szymanowski z wynikiem 36.48. Trzecim zawodnikiem dnia był Dawid Miaskowski z wynikiem 36.55.

Wśród pań zwyciężyła Milena Tomaszyk z JW1517 /Szymanowski Team, która osiągnęła wynik 43.17. Jako druga przybiegła Katarzyna Pietruszka, która dystans 10 km zaliczyła w czasie 43.37. Na trzecim miejscu zameldowała się Martyna Zielińska z wynikiem 44.52

W kategorii Open Marcin Jurga, zastępca burmistrz Smigla zajął dziesiąte miejsce. Michał Szkudlarek, najstarszy uczestników biegu w niedzielę w kategorii Open zajął 141 miejsce, ale w kategorii M 70+ był pierwszy.

W pierwszej szóstce w kategorii Open wśród panów znaleźli się jeszcze: Tomasz Musiał - miejsce czwarte, Mirosław Martyk - miejsce piąte i Łukasz Złotkowski - miejsce szóste.

Wśród pan czwarta w niedzielę była Agnieszka Wojtaszek. Piąte miejsce zajęła Jolanta Waszak, a szósta była Katarzyna Nowak.

Więcej w kolejnych "Faktach Kościańskich".