(© Facebook)

Szósta edycja „Gramy w Szklarni” rozkręca się na dobre. Po eventach towarzyszących w ramach Międzynarodowego Dnia Muzyki, czyli warsztatom oraz koncercie brytyjskiego gitarzysty Toma Jamesa, do Kościana zawita kolejny artysta ze świata bardzo ciekawej, wpadającej w ucho muzyki.

Jest nim Ragnar Olafsson. Islandczyk to wszechstronny muzyk, założyciel kilku zespołów, z którymi wydał kilkanaście albumów. W kapelach grał różnorodne gatunki - od jazzu, przez muzykę operową, ludową, pop, czy rok, po metal.

- Bardzo nam miło, że w nasze progi przybywa coraz więcej osób. Nowym wyzwaniem, jakie postawiła przed sobą „Szklarnia” jest stworzenie magicznego klimatu w otoczeniu pięknych obrazów, nie tylko muzycznych, rodem z Islandii - informują organizatorzy i namawiają do wzięcia udziału w imprezie wszystkich mieszkańców.

Impreza odbędzie się w sobotę 28 października o godzinie 20:00 w „Szklarni” przy ulicy Krańcowej 5.

Więcej w Faktach Kościańskich.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!