Artystka nazywana księżniczką popu oraz zespół LemON dołączają do programu tegorocznej edycji LFO. Zwieńczeniem festiwalu będzie koncert "Europa przeciwko wojnie", z udziałem m.in. Gorana Bregovica i Kayah.

Life Festival Oświęcim
17-20 czerwca 2015
Stadion MOSiR, Oświęcim


Jessie Ware będzie gwiazdą przedostatniego dnia LFO 2015, wystąpi w piątek (19 czerwca). Tego samego dnia na stadionie MOSiR zagrają również m.in. zespoły Hey i Kensington. Grupa LemON wystąpi na festiwalu w sobotę. Także wtedy odbędzie się pierwszego od 16 lat wspólny koncert Kayah i Gorana Bregovicia. Na koncercie "Europa przeciwko wojnie" ma się pojawić plejada polskich i zagranicznych artystów, których nazwiska poznamy wkrótce.

Kayah i Bregović na Live Festival Oświęcim. Bilety w sprzedaży od 2 lutego


Jessie Ware potrafi niemalże zahipnotyzować swoją publiczność. Podczas występu na LFO na pewno usłyszymy utwory z drugiej solowej płyty Jessie Ware "Tough Love". Drugi krążek Ware potwierdził jej zainteresowania klasycznym soulem, a jednocześnie najnowszymi trendami w muzyce pop. Ogromną popularność, Brytyjka zawdzięcza głównie debiutanckiemu albumowi "Devotion" z 2012 roku.

To kolejna wizyta artystki w tym roku w Polsce, 7 lutego Ware wystąpiła na warszawskim Torwarze.

Life Oświęcim Festival - biletyFestiwale

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

The Fuse (gość)

Hej!
Z tej strony zespoł The Fuse.
Bierzemy udział w konkursie w którym nagrodą jest support przed Jessie na Oświęcim Life Festival. Baardzo nam na tym zależy. Podsyłam linka do naszej, krótkiej wersji "Say you love me". Mam nadzieję, że Wam się spodoba: https://www.youtube.com/watch?v=C2gExKO8GHg
Gdybyście zechcieli nas wspomóc w dążeniu do realizacji marzeń to bylibyśmy zachwyceni. Zapraszamy serdecznie na stronkę https://www.facebook.com/fuse.band.music Pozdrawiamy serdecznie i mamy nadzieję do zobaczenia na koncercie!