Okładka książki Okładka książki

Kobieta wyzwolona? Przeglądamy „Nienasycenie” Natalii Bukowskiej (© Kobieta wyzwolona? Przeglądamy „Nienasycenie” Natalii Bukowskiej)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Co przeszkadza w pogoni za szczęściem? Alkoholizm, nimfomania i skrajny hedonizm. O tym wszystkim pisze Natalia Bukowska w „Nienasyceniu.”

Agatę, główną bohaterkę powieści, poznajemy, gdy rozpada się jej związek. Młoda kobieta zaczyna szukać miłości i szczęścia. Niepowodzenia i liczne przygody seksualne zapija w morzu alkoholu. Nałogi stopniowo przejmują nad nią kontrolę, a bohaterka zaczyna prowadzić podwójne życie.

- Prywatnie znam wiele osób borykających się z uzależnieniami - mówi autorka „Nienasycenia”, Natalia Bukowska i dodaje: - Widziałam, jak rozwijał się ich nałóg, widziałam upadki, niejednokrotnie bardzo bolesne dla uzależnionych i szokujące dla osób stojących obok. Teraz widzę ich walkę o normalne życie, którą wielu z nich przegrywa przypłacając życiem.

Zobacz też:Długa droga do domu? Czytaj w metrze, tramwaju i autobusie

Autorka zadedykowała powieść „uzależnionym tym, którzy znaleźli ukojenie i tym, którzy go wciąż szukają”. Chce w ten sposób oddać hołd trudnej walce osób z nałogami. Przyznaje też, że to historia przeznaczona nie tylko dla kobiet, ponieważ przedstawia problemy, które istnieją w naszym społeczeństwie, a często są zamiatane pod dywan.

„Nienasycenie” to studium psychologiczne współczesnej kobiety w konsumpcyjnym świecie. To pierwszy tom trylogii „Życie”, której wydawcą jest Wydawnictwo Zielona Litera.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacjiKsiążki

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!