Klinikę Budzi założyła aktorka Ewa Błaszczyk Klinikę Budzi założyła aktorka Ewa Błaszczyk

Klinikę Budzi założyła aktorka Ewa Błaszczyk (© archiwum Polskapresse)

17 osoba została uznana za wybudzoną - informuje fundacja "Akogo?". To nastoletnia Olga.

- W dniu 24 lutego 2015 roku Zespół Terapeutyczny Kliniki Budzik uznał za wybudzoną ze śpiączki 17 letnią Olgę. Olga zapadła na śpiączkę na skutek urazu komunikacyjnego. W ciągu kolejnych 30 dni pobytu w Klinice Budzik naszą pacjentkę czeka dalsza intensywna rehabilitacja, Życzymy szybkiego odzyskania pełnej sprawności - poinformowała fundacja "Akogo?" na swoim facebooku.

Klinika Budzik została założona przez aktorkę Ewę Błaszczyk i działa od 2013 roku. Jest to pierwszy w Polsce wzorcowy szpital dla dzieci po ciężkich urazach mózgu. Klinika działa przy warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka.

Jeśli chcecie wspomóc fundację "Akogo?" i klinikę Budzik możecie przekazać na jej cel swój jeden procent podatku ("numer KRS" wpisz: "0000 125 054", ) lub wysłać SMS na nr 75250 o treści BUDZIMY. Więcej informacji na stronach fundacji www.akogo.pl

Zobacz materiał o wybudzeniu poprzedniej pacjentki 14-letniej Oli:źródło :x-news

Zobacz też: Jeden procent dla Konrada moze zdziałać bardzo dużo

Charytatywnie

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!