Walentynki już za kilka dni. Co kupić ukochanej/ukochanemu, jeśli jest molem książkowym? Mamy kilka propozycji.

Prezenty książkowe dla niejIrene Cao, "Widzę Cię" i "Słyszę Cię"
Moglibyśmy polecić Wam "Pięćdziesiąt twarzy Greya", ale wolimy promować ambitniejszą literaturę, innymi słowy książki, w których się coś dzieje. Powieści Irene Cao są idealne na walentynki, bo są to powieści erotyczne. Przenosimy się w nich do uroczej Wenecji i pięknego Rzymu. Właściwie chciałoby się tam zostać...

Eric Emmanuel Schmitt, "Napój miłosny"
Kobiety uwielbiają powieści tego pisarza, więc już możesz mieć pewność, że prezent będzie trafiony. "Napój miłosny" to powieść o tym, jak miłość przyciągnąć.

Mark B. Mills, "Psia story"
Książka miała swoją premierę 10 lutego, a to gwarantuje Wam, że Wasza partnerka tej książki jeszcze nie posiada. Co więcej, jeśli uwielbia zwierzęta, to na pewno ucieszy się z tej książki. Jest to powieść o tym, kobieta, mężczyzna i pies znaczy tylko jedno: wielką miłość.


Prezenty książkowe dla niegoDrogie Panie, z gustami czytelniczymi mężczyzn jest nieco trudniej. Oni przeważnie nie lubią książek o miłości, więc nie zadręczajcie ich na siłę "Pięćdziesięcioma twarzami Greya". Z jakich książkowych prezentów mogą się ucieszyć? Zobaczcie, jakie pozycje polecamy.

Michael Dobbs, "House of cards"

Ten serial cieszy się zainteresowaniem wielu panów. Z pewnością z chęcią sięgną oni po ksiązkę Michaela Dobbsa, który sam przez wiele lat był politykiem i z bliska mógł obserwować działanie mechanizmów władzy. Jeśli Wasz mężczyzna od "House of cards" woli "Grę o tron", kupcie mu wydane dotąd tomy sagi "Pieśń lodu i ognia" autorstwa George'a R.R. Martina.

C.J.Chivers, "Kałasznikow"

Ta książka z pewnością zainteresuje każdego mężczyznę. C.J.Chivers, zdobywca Pulitzera, opisał na prawie 600 stronach historię najpopularniejszej broni świata. Książka nie tylko dla miłośników historii.

John Lutz, "Rzeźnik"

John Lutz to autor prawie pięćdziesięciu powieści kryminalnych. Ta liczba mówi sama za siebie. Jeżeli Twój mężczyzna lubi powieści kryminalne lub detektywistyczne, na pewno spodoba mu się "Rzeźnik"Książki

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Wiesia (gość)

Dość interesująca lekturka, ja również polecę swoją :) Myślę, ze książki Marty w. Staniszewskiej będą doskonałym prezentem dla zaczytanych w romansach z dreszczykiem kobietach.
Marta W. Staniszewska zadebiutowała w 2014 roku romansem erotycznym pod tytułem „Nigdy cię nie zapomniałam”. Powieść została gorąco przyjęta przez czytelniczki. Pracę nad drugą częścią udało się zakończyć w kilka kolejnych miesięcy i dziś możemy cieszyć czytelniczą pasję kontynuacją historii namiętnych kochanków. Jak informuje autorka, prace nad trzecią książką przedstawiającą pikantne losy całkiem nowych bohaterów, właśnie zmierzają ku szczęśliwemu finałowi. Niedawno ukazała się równie gorąca powieść "I obiecuję ci miłość"
Polecam, wszystkie już pochłonęłam

http://tylkorelaks.pl/32-nigdy-cie-nie-zapomnialam-nigdy-nie-pozwole-ci-odejsc-9788379005208.html

Romka (gość)

hmmm... książkę dostać świetna sprawa
dla kobiety oczywiście dobrą literaturę z dreszczykiem w tle Anety Skarżyński
http://bonito.pl/k-1696838-podroz-na-operiona -czesc-i
dla mężczyzny oczywiście powieść historyczno-kryminalną Jolanty Marii Kalety
http://bonito.pl/k-1300833-testament-templari usza

Aneta (gość)

bardzo fajna książka idealna dla kobiety na walentynki "Moje życie bez ciebie" Wysocka-Kalkowska Anna i tytuł by pasował polecam - warto się zainteresować

a dla facet hm..... lubi facet humor i chce się pośmiać - to polecam książki pełne humoru przykład Janek herbu pół krowy - Michała Krupy - trudno dać facetowi o miłości romanse jeśli interesuje przykładowo historia to coś w tej tematyce

Anna (gość)

Eh, romansidła. Nie wszystkim kobietą się one podobają. Za żaden prezent się nie obrażę, ale... taki potajemnie sprzedałabym na allegro, żeby mi miejsca na półce nie zajmował.
Zdecydowanie bardziej interesujące wydają mi się pozycje ,,dla niego''. Ucieszyłabym się z ,,Kałasznikowa''.

narozneokazje.pl (gość)

Najlepsze prezenty dla niego na Walentynki
http://narozneokazje.pl/walentynki-2015-prezent-dla-niego-na-walentynki/