14 lutego w Warszawie wybrano laureatkę konkursu Miss Egzotica 2015. Wybory zorganizowano po raz piąty.

Wyboru Miss Egzotica 2015 wygrała Zuzanna Hoang Xuan z Wietnamu. Tytuł I wicemiss trafił do Divine Kitenge z Kongo,a drugą wicemiss została Karolina Topka z Etiopii. Tytuł Miss Tolerancji przypadł Oliwii Sitoi z Mozambiku.

Głównym przesłaniem konkursu Miss Egzotica jest walka z dyskryminacją, wyrównanie szans, propagowanie kosmopolitycznej postawy. Tegoroczny konkurs Miss Egzotica jest piąta edycją wydarzenia.

Czytaj też: Rafał Maślak został trzecim Vicemisterem International [wideo]


Hallo

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Eurasian (gość) (taki jeden)

Były. Blond Ukraina i Litwinka. W zeszłym roku Białorusinka była na trzecim miejscu. Poza tym sama zwyciężczyni Zuzanna, której mama jest Polką, wygląda moim zdaniem bardziej europejsko niż azjatycko.

AHA (gość)

Ale jesteście wspaniali. Najebialiści etyle fotek a podpisy ciągle te same. Wypadąło by podpisać kto z kom i co ...zero profesionalizmu