Wybory Miss Polski Wielkopolski 2015 nabierają tempa! Już niedługo odbędą się półfinały konkursów Miss Polski Wielkopolski oraz Miss Nastolatek Wielkopolski. Wy możecie oddać swoje głosy już teraz!

Wszystko zaczęło się od castingów w Ostrowie i Poznaniu, na które przybyły tłumy pięknych pań. Pod koniec lutego odbędą się półfinały konkursów Miss Polski Wielkopolski 2015 oraz Miss Nastolatek Wielkopolski 2015.

W naszym głosowaniu możecie wybrać tę kandydatkę, która waszym zdaniem - i dzięki Waszym glosom - powinna awansować bezpośrednio do finału. Oglądajcie, głosujcie, decydujcie!

MISS POLSKI WIELKOPOLSKI 2015. ZAGŁOSUJ!


MISS NASTOLATEK WIELKOPOLSKI 2015. ZAGŁOSUJ!


Wielki finał odbędzie się 25 kwietnia. Wybór najpiękniejszych nastąpi w Sali Ziemi MTP.

W ubiegłym roku tytuł Miss Polski Wielkopolski trafił do pięknej poznanianki. Sympatyczna studentka hotelarstwa Maja Nizio zakwalifikowała się potem do finału Miss Polski 2014. Z kolei najpiekniejszą nastoletnią Wielkopolanką została blondwłosa licealistka z Wir, Szahiry Bisiorek.

Kto wygra tym razem? Przekonamy się już wkrótce!

ZOBACZ TAKŻE: Miss Polski Wielkopolski 2015: Casting w Poznaniu [ZDJĘCIA]

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Wybory Miss

Komentarze (9)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

córka (gość)

Startuje ponad 80 kandydatek.... może niech co jakiś czas będzie zmiana zdjęcia a nie ta sama osoba. I jak to się ma do sprawiedliwości. Skoro ją promujesz wstaw jej foto na swoim profilu.

Jola (gość)

Absurd?! Z pewnością! Konkurs na najpiękniejsza wielkopolankę? A tutaj mieszkanki zupełnie innych województw np. Gdyni? Gdzie zasady!?