Lodowisko jeszcze puste, ale już przygotowane na przyjęcie amatorów łyżwiarstwa

Lodowisko jeszcze puste, ale już przygotowane na przyjęcie amatorów łyżwiarstwa (© A. Szklarska-Meller)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kościańskie lodowisko zostanie otwarte w Mikołajki, czyli 6 grudnia. W tym roku z okazji inauguracji wszyscy będą mogli z niego skorzystać bezpłatnie.

Lodowisko przy krytej pływalni w Kościanie po raz pierwszy w tym roku czynne będzie 6 grudnia. Pierwszego dnia każdy będzie mógł z niego skorzystać za darmo. Lodowisko otwarte zostanie o godz. 8.00, a zamknięte o godz. 21.00. Wejść na nie można o każdej pełnej godzinie (ostatnie wejście, godz. 20.00) na 45 minut. Od godz. 15.00 do 16.00 trwać będzie przerwa techniczna.

Zobacz także: Gdzie w Wielkopolsce można pojeździć na łyżwach?

Z okazji Mikołajek promocje czekają też na dzieci i młodzież, które przyjdą na krytą pływalnię. Tego dnia każdy uczeń mający ważną legitymację szkolną za godzinę pobytu na basenie zapłaci 5 zł.Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!