Trwa nasz plebiscyt na najfajniejszą studniówkę w Wielkopolsce. Zgłosiliście swój bal do zabawy? W południe 24 lutego rozpoczęliśmy głosowanie!

Przed nami kolejny etap zabawy jaką rozpoczęliśmy pod koniec stycznia. Plebiscyt Najfajniejsza studniówka w Wielkopolsce to tylko fragment większej całości - plebiscyty takie odbywają się w całym kraju. Najfajniejsze studniówki w poszczególnych regionów będą walczyć o tytuł najfajniejszej studniówki w Polsce.

NAJFAJNIEJSZA STUDNIÓWKA W WEIELKOPOLSCE:
GŁOSUJ TUTAJGłosowanie na etapie regionalnym będzie trwało od godz. 12:00 dnia 24.02.2015 r. do godz. 11:59:59 dnia 17.03.2015 r. oraz na etapie centralnym od godz 12.00 18.03.2015 do godz 11:59:59 dnia 31.03.2015 i będzie się odbywać za pośrednictwem strony internetowej NaszeMiasto.pl i/lub za pośrednictwem Facebooka.

ZOBACZ TEŻ:
STUDNIÓWKI W POZNANIU I WIELKOPOLSCEZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Studniówka

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ona (gość) (andrzej)

Zgadza się najgorszy portal w Wielkopolsce. Źle mi się robi już na widok studniówek... Nie wspominając o ilości ładowanych zdjęć. Jakby 10 nie wystarczyło.