Obra wygrała z Victorią [ZDJĘCIA]

Andrzej Rajewicz
Obra wygrała z Victorią
Obra wygrała z Victorią Andrzej Rajewicz
Obra wygrała z Victorią, czyli w sobotę 14 maja kościaniacy wygrali z ekipą Victorii Ostrzeszów 2:0. Mecz był bardzo zacięty i ciężki, a Obra wywalczyła zwycięstwo po naprawdę emocjonującej walce. Bramki dla "Obrzanki" strzelali w 42 minucie Hubert Olszak i w 84 minucie Piotr Sarbinowski. Dzięki wygranej Obra ma tylko dwa punkty straty do liderującego w tabeli IV ligi południowej Górnika Konin. Kolejny mecz Obra zagra już w najbliższą sobotę na wyjeździe z SKP Słupca. Początek spotkania o godzinie 17:00.