Benedict Cumberbatch Benedict Cumberbatch

(© za: youtube.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Nie ma oscarowej gali bez wpadek aktorów biorących w niej udział.

Zobacz też: Oscary 2015. Kto wygrał? Zwycięzcy Oscarów. Oscar dla "Idy"

Benedict Cumberbatch popijał whisky, co szybko uchwyciła kamera. Komentatorzy żartowali, że przystawki musiały być bardzo skromne, ponieważ parę osób w Dolby Theatre (w tym Jennifer Lopez) ostentacyjnie żuło gumę.

Ale to nie koniec oscarowych wpadek. John Travolta chciał się zrehabilitować po tym, jak kiedyś źle wymówił nazwisko Idiny Menzel, ale przesadził z dotykaniem twarzy aktorki. Najwyraźniej był nią zauroczony, a trzeba przyznać, że miała piękną kreację. Nikt nie mógłby przebić kreatywności Lady Gagi, która do olśniewającej białej sukni założyła... gumowe rękawiczki.

Czytaj również: Tak się bawi Hollywood [najlepsze zdjęcia]

Tim McGraw wytknął coś na koniec nawet Pawłowi Pawlikowskiemu. Polski reżyser był bardzo wzruszona, jego przemowa była jedną z najdłuższych. Pawlikowski żartował podczas niej m.in. z pijaństwa Polaków, według niektórych komentatorów dowcip jedynie mógłby pogłębić funkcjonujący za granicą stereotyp Polaka mającego słabość do kieliszka.

Według "Huffington Post" prestiż oscarowej gali mógł zepsuć Sean Penn, który ogłaszając laureata w kategorii najlepszy film powiedział: "Kto dał temu skur... zieloną kartę?". Meksykański reżyser, Alejandro González Iñárritu, zachował klasę i obrócił wszystko w żart.

Zobaczcie wideo

Filmy

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Darmowe doładowania do telefonów, liczba doładowań jest ograniczona! http://dol (gość)

Darmowe doładowania do telefonów, liczba doładowań jest ograniczona!

http://doladowanie365.pl/0jxggpo/4

Sama w to nie wierzyłam ale 2 tygodnie temu dostałam doładowanie na jednej z tych stron tutaj dowód:

http://oi59.tinypic.com/do3qtl.jpg

Skontaktuj się ze mną proszę jeśli otrzymasz doładowanie, pozdrawiam. Mój email: natalia_iksde@prokont.pl

miron (gość)

Benedict popijał jako ilustracja do piosenki śpiewanej przez prowadzącego tępy jełopie...