Osiemdziesiąt pięć dziewczyn walczy o tytuł Miss Polski Wielkopolski. Panie już niedługo wezmą udział w półfinale. Poznajcie bliżej piękne Wielkopolanki (i nie tylko) i zagłosujcie!


Wybory Miss

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Grzegorz (gość)

Ta z numerem 63- Patrycja Skrzypczak jest tak brzydka że aż oczy bolą :/ Skąd ją wzięliście?! Przecież jest mnóstwo pięknych kobiet, ale ta to jest po prostu szpetna! Ma mało inteligentny wyraz twarzy..

gość (gość)

"ściągnijmy" z wszystkich kobiet makijaż i zobaczymy wtedy piękno! piękne są ale ten prawdziwy dar uroku i wdzięku pokaże się bez ulepszeń ;)

Taran (gość)

75% do odstrzału a kilka wręcz do wesołego miasteczka - gabinet strachu czeka! Ja pitolę, co to za dramat i te fotki, na niektórych nawet twarzy nie można ogarnąć... A kilka panienek wygląda jak 40 letnie babiszony! Za imiona niestety odpowiadają starzy, pokolenie pokemonów co pokrzywdziło dzieci naście lat temu. Ogólnie bida z nędzą!

ema

PP gość poniżej,

Magdalena Matuszewska "WART" uwagi? To jest facetem??????????. Ładnie. Czego to nie zrobią ludzie by zostać miss :P