PKS Racot tylko zremisował [ZDJĘCIA]

Andrzej Rajewicz
PKS Racot tylko zremisował
PKS Racot tylko zremisował Andrzej Rajewicz
PKS Racot tylko zremisował z Białym Orłem Koźmin Wlkp. w pierwszym meczu rundy wiosennej rozgrywanym u siebie w sobotę 21 marca br.

PKS Racot tylko zremisował z Białym Orłem Koźmin Wlkp. w pierwszym meczu rundy wiosennej rozgrywanym u siebie w sobotę 21 marca br. Wynik 1:1 jest jednak jak najbardziej zasłużony bo też obie drużyny stoczyły dość wyrównany pojedynek. PKS Racot przeważał z pierwszej połowie meczu i potwierdził to strzeleniem gola już w 5 minucie sobotniego spotkania.

Po jednej z szybkich kontr i podaniu do Bartosza Pudlickiego ten popędził z piłką lewą stronę i precyzyjnym strzałem w długi róg pokonał bramkarza gości. Ten sam piłkarz miał jeszcze doskonałe okazje w 28 minucie i pod koniec pierwszej połowy jednak tym razem Bartoszowi Pudlickiemu zabrakło szczęścia i skuteczności.

W drugiej połowie meczu obudzili się piłkarze z Koźmina, którzy zaczęli dłużej grac piłką i widać było, że zaczynają grać podaniami. Po kilki minutach drugiej połowy goście doprowadzili do wyrównania. Niewidoczny do tej pory Stefaniak urwał się obrońcom PKS-u i został sfaulowany na dwudziestym metrze. Rzut wolny wykonywał Kaczmarek. Jego niezbyt silny strzał odbił przed siebie bramkarz PKS Adrian Konradowski, a tam na dobitkę czekał już jeden z piłkarzy Białego Orła i wpakował piłkę do siatki na 1-1 ustalając wynik spotkania.

Był to typowy mecz na remis , gdzie przeważała walka, a brakowało umiejętności. W pierwszej połowie mimo niewielkiej przewagi nie zdołaliśmy strzelić bramki na 2-0, która pewnie zdecydowała by o naszym zwycięstwie. Po przerwie i zdobyciu wyrównującej bramki to Koźmin lepiej wyglądał na boisku.Nie ma dramatu z takiego rezultatu. Większa presja spoczywała na gościach, którzy są w strefie spadkowej - komentował po meczu Dawid Dominiczak, trener PKS Racot

PKS Racot – Biały Orzeł Koźmin 1-1 (1-0)

Bramki: Bartosz Pudlicki 7’ – Dawid Guźniczak 51’
PKS: Konradowski – Turkowiak, Skoracki, Kasprzak, Żak – Bajsztok, Sznabel, Kaźmierczak (86 Wolsztyński) – Kaczmarek, Pudlicki (83 Pierzchlewicz), Nowak (75 Szulc).

Biały Orzeł: Kmiecik – Skowron, Wawrocki, Andrzejczak (26 Tomczak ) (44Lis), Kaczmarek, Oleśków, Małecki, Guźniczak, Kryś (72 Walczak), Ziembiński, Stefaniak.

Żółte kartki: Bajsztok, Żak, Skoracki 2x w konsekwencji czerwona kartka w 90 minucie.

Koscian.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani