(© archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pobili się w Sylwestra, usłyszeli zarzuty. Trzech sprawców podczas zabawy sylwestrowej,odbywającej się w gminie Śmigiel, biło pięściami i kopało po całym ciele innego uczestnika imprezy.

Pobili się w Sylwestra, usłyszeli zarzuty Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia o zajściu,natychmiast zjawili się na miejscu bójki. - Niezwłoczne działania w tej sprawie policjantów z posterunku policji w Śmiglu oraz Komendy Powiatowej Policji w Kościanie doprowadziły do szybkiego ustalenia tożsamości i zatrzymania trzech podejrzanych mężczyzn - informuje Artur Ustasiak, oficer prasowy kościańskiej jednostki. - Trzej mężczyźni wspólnie pobili 31 - letniego mieszkańca pow. kościańskiego. Bijąc uderzali go pięścią w twarz oraz kopali nogami po całym ciele narażając go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu - dodaje policjant.

Zobacz też:Święto patrona w szkole w Starym Bojanowie [ZDJĘCIA]

Mężczyzna z obrażeniami głowy, nosa, sińcami oraz otarciami naskórka trafił do szpitala w Kościanie. Sprawcami pobicia okazali się dwaj bracia, mieszkańcy powiatu kościańskiego w wieku 22 i 24 lat oraz 29 - letni mieszkaniec powiatu leszczyńskiego, wcześniej nie notowani przez policję. Podejrzani usłyszeli zarzuty pobicia. Za popełnione przestępstwo to grozi im do 3 lat więzienia.


Koscian.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!