Co Ty wiesz o kotach? Co Ty wiesz o kotach?

Co Ty wiesz o kotach? (© 123RF)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Podobno to pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, chociaż właściciele kotów zapewne mają inne zdanie na ten temat. Masz kota i kochasz go nad życie? Sprawdź, ile wiesz o tym tajemniczym zwierzęciu.

Victor Hugo pisał "Bóg stworzył kota, żeby człowiek mógł głaskać tygrysa." Nie da się ukryć, że prawdziwi kociarze świata nie widzą poza swoim pupilem. Bez względu na to, czy jest rasowym, perskim arystokratą, czy zwykłym, czarnym dachowcem, kocha się go tak samo mocno.

Z okazji Światowego Dnia Kota (17 lutego) wszystkich miłośników tych zwierząt (i nie tylko) zapraszamy do rozwiązania naszego quizu.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO QUIZUZobacz także: Quizy w Naszym Mieście - kliknij!Quizy

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

RIP (gość)

"Bez względu na to, czy jest rasowym, perskim arystokratą, czy zwykłym, czarnym dachowcem, kocha się go tak samo mocno. "
To się nazywa rasa europejska ignoranci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!