Serial "Wikingowie" rozpala wyobraźnię aż do czerwoności Serial "Wikingowie" rozpala wyobraźnię aż do czerwoności

Serial "Wikingowie" rozpala wyobraźnię aż do czerwoności (© mat. pras.)

Ruszył trzeci sezon jednego z bardziej popularnych seriali. Czas sprawdzić, który bohater serialu najbardziej do nas pasuje.

Brodaci, mężni, waleczni, groźnie wyglądający i nie znający litości. A jednocześnie świetni kompani do zabawy, gdy już tylko znudzą się łupieniem i grabieniem wszystkiego i wszystkich. Tacy są nordyccy wojownicy w znanym serialu "Wikingowie" kanału BBC History. 19 lutego ruszył trzeci sezon tej pasjonującej produkcji.

Serial roi się od wyraźnie nakreślonych, pełnokrwistych postaci - pozytywnych, negatywnych czy tych neutralnych. Sprawdźcie, do której Wam najbliżej.

Kliknij, żeby przejść do quizu (wersja dla mężczyzn, którzy czują w sobie duszę wikinga)Wkrótce opublikujemy także wersję dla kobiet.Współpraca: Kinga Czernichowska

Quizy

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Adam Wolski

Gdzie można obejrzeć trzeci sezon serialu Wikingowie" po polsku? Poza torrentami, oczywiście ;-]