ROZRYWKA - Od jesieni Zenon Laskowik powróci na mały ekran

Sympatycy kabaretu Tey i talentu Zenona Laskowika znów będą mieli powód do satysfakcji. Znakomitego poznańskiego satyryka i współpracującego z nim Jacka Fedorowicza będziemy od września oglądać w TVP 2 w ...

Sympatycy kabaretu Tey i talentu Zenona Laskowika znów będą mieli powód do satysfakcji. Znakomitego poznańskiego satyryka i współpracującego z nim Jacka Fedorowicza będziemy od września oglądać w TVP 2 w przygotowywanym wspólnie z pianistą i showmanem Waldemarem Malickim programie "Z Laskowikiem i Malickim wieczór".

- Do udziału w programie zaprosił nas twórca "Filharmonii dowcipu" Waldemar Malicki, ale "kropkę nad i" postawił reżyser Jacek Kęcik, który zobaczył nas, gdy graliśmy w Warszawie w "Bajce". Decyzję przypieczętowało bardzo dobre przyjęcie naszego wspólnego programu podczas XII Mazurskiej Nocy Kabaretowej w Mrągowie - mówi Zenon Laskowik.

Nagrania do nowego programu odbędą się 12 września w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Tymczasem poznańscy widzowie zobaczą program na żywo już 20 września w kinoteatrze "Apollo". Aktualnie trwa jeszcze ostateczne ustalanie jego zawartości, ale najprawdopodobniej obok nowych skeczy Laskowika i Fedorowicza znajdzie się w nim również klasyka "Filharmonii dowcipu".

- Najprawdopodobniej podzielimy się pół na pół. Połowa będzie z "Kabareciarni", a połowa z "Filharmonii dowcipu". Będziemy się starali razem coś stworzyć, choć dużo już razem zrobiliśmy i mało mamy niewykorzystanych pomysłów, ale bardzo poważnie pracujemy nad programem - tak o pracy nad programem opowiada Waldemar Malicki.

Zenon Laskowik nie ukrywa, że cieszy go wyjęcie jego postaci z telewizyjnych archiwów. Do tej pory na małym ekranie pojawiał się przede wszystkim w powtórkach. - W rezultacie wiele osób myślało, że nie ma mnie na scenie. Tymczasem przecież znów jestem czynny i odradzam się, a z Waldemarem Malickim mamy podobne poczucie humoru. A to, co robimy, można też już oglądać na youtube, a nic tak jak internet nie przyciąga młodych widzów - zauważa poznański humorysta.

Komentarze

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane