Tak zwiastun "Przyjaciół" wyglądałby dzisiaj [WIDEO] Tak zwiastun "Przyjaciół" wyglądałby dzisiaj [WIDEO]

(© mat.pras.)

Pewna grupa znajomych postanowiła nakręcić nowy zwiastun kultowego serialu "Przyjaciele". Wideo pokazuje, jak serial wyglądałby, gdyby został nakręcony w 2015 roku.

Każdy widział chociaż jeden odcinek serialu "Przyjaciele". Kultowy serial z lat 90. nadal jest popularny czego dowodzi m.in. nowy zwiastun produkcji nakręcony w 2015 roku.

Czytaj też: Jak dobrze znasz serial "Przyjaciele"? Rozwiąż QUIZ

Wideo pokazuje, jak serial o grupce przyjaciół wyglądałby, gdyby został nakręcony w 2015 roku. Filmik obnaża całą prawdę o młodych ludziach. Są więc hipsterzy, panowie z brodami czyli tzw. drwale oraz telefon, który towarzyszy bohaterom cały czas. Współczesny zwiastun został nakręcony przez twórców "Przyjaciół" - Andrew Bowsera i Bena Meklera, którzy stworzyli "Friends: Rebooted". Jak Wam się podoba współczesny zwiastun "Przyjaciół"?


Seriale

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ANGELA (gość)

Mało śmieszne i nieprawdziwe. Jak ja spotykam się w gronie przyjaciół to nikt "nie siedzi w telefonie". Rozmawiamy ze sobą, wspominamy, opowiadamy.