Grey jako ludzik LEGO Grey jako ludzik LEGO

(© za: youtube.pl)

O tym filmie napisano już wiele. Wydawać by się mogło, że nic nie będzie w stanie nas zaskoczyć. Błąd. Fani przygotowali parodię trailera do tego filmu. Parodię, w której Anastasia Steele i Christian Grey to... ludziki Lego.

Musicie to zobaczyć. To bez wątpienia jedna z najzabawniejszych parodii zwiastunów. Trailer został przedstawiony bardzo wiernie, jednak Anastasia Steele i Christian Grey to ludziki Lego.

Zwiastunów z ludzikami LEGO jest więcej. Wcześniej podobną parodię przygotowano np. przy okazji premiery "Strażników Galaktyki". Ten zwiastun również możecie zobaczyć poniżej.

Pięćdziesiąt twarzy Greya: wersja LEGOStrażnicy Galaktyki: wersja LEGOFilmy

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

adam (gość)

Wszystkim miłośnikom LEGO w Łodzi polecam zakupy w sklepie Planeta Klocków przy ulicy Wygodnej 23. Niesamowicie szeroki asortyment: www.planetaklockow.pl

Cezary (gość)

A kto chce zobaczyć klocki LEGO na żywo, "w akcji" tego zapraszamy do Szklarskiej Poręby na Wielką Wystawę Klocków LEGO, Wystawa mieści się W Ośrodku Maurituis, Plac Sportowy 2.W tym roku prezentujemy całkiem nowe ekspozycje i światy tematyczne. ZAPRASZAMY.

sq2 (gość)

Oj reklamują reklamują a i tak będzie klapa :P. Pójdą na to fanki i zaskoczą się że nie było tak jak w wyobrażeniach...