UKS Tiger Team we Wrześni: Medale na turnieju w Kórniku [ZDJĘCIA]

Ewa Konarzewska-Michalak
Sukcesy Tiger Team w Kórniku.
Sukcesy Tiger Team w Kórniku. fot. UKS Tiger Team
UKS Tiger Team we Wrześni: Młodzi sportowcy wywalczyli 26 medali na VII Otwartym Turnieju Taekwondo o Puchar Burmistrza Kórnika.

UKS Tiger Team we Wrześni: Osiemnastu zawodników trenujących taekwondo zdobyło zawrotną ilość medali na turnieju w Kórniku. Było to 7 złotych, 11 srebrnych, 8 brązowych krążków. Świetny wynik zapewnił ekipie z Wrześni trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Tiger Team we Wrześni: Medale na turnieju w Kórniku

Zobacz: Sukcesy Tiger Team we Wrocławiu i Pradze

W VII Otwartym Turnieju Taekwondo o Puchar Burmistrza Kórnika, który odbył się 13 czerwca wzięło udział 150 osób z ośmiu klubów.

W konkurencjach sprawnościowych - nare chagi ("przeskokówka"), twio ap chagi (kopnięcie dosiężne z wyskoku), poomsae indywidualne (układy formalne) wrześnianie zdobyli pięć medali brązowych, dziewięć srebrnych i cztery złote. W konkurencji kyorugi (walka sportowa) posypały się kolejne krążki: trzy złote, dwa srebrne i trzy brązowe .