Wydarzenia dnia w skrócie, czyli tym 19 lutego żyła Wielkopolska i Poznań. Zobaczcie, o czym w środę pisali dziennikarze serwisu Nasze Miasto. Oto przegląd najważniejszych i najciekawszych wydarzeń w regionie.


Z regionu

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Spawacz zmiksowanych mózgów (gość) (Mieszkaniec Bosa4)

Niestety w 25 lat po obaleniu komuny człowiek i obywatel jest NIKIM w tym kraju ! Pani prezes ( tu celowo mała litera ) zapewne nie była zainteresowana aby dokładnie sprawdzić plany bo ją to kompletnie nie obchodziło. A nawet jeśli - to co myśli Pan, że będąc osobą z "tej bajki" coś by zrobiła w tej sprawie !? Nikogo nie obchodzi to co myślą obywatele - zresztą większość ( zatrudnieni przez urząd + rodziny + osoby zależne od współpracy ) głosowały na podtrzymanie obecnego systemu politycznego w Chodzieży - ZATEM MOŻNA BRUTALNIE POWIEDZIEĆ, ŻE WIĘKSZOŚCI SIĘ WSZYSTKO PODOBA ! Zatem macie spory problem - niestety były sygnały o budowie i zapewne je zlekceważyliście

Mieszkaniec Bosa4 (gość)

Jestem mieszkańcem budynku przy ul. Bosej 4 . Kiedy kupowałem mieszkanie w tym budynku to Pani Prezes mówiła , że owszem szpital ma jakieś plany rozbudowy [na ten czas nie wie jakie] ale będzie to prawdopodobnie w miejscu 'baraku' położniczo-ginekologicznego i może jeszcze dalej w stronę ulicy Bosej . I to by było logiczne i potrzebne posunięcie. A teraz okazuje się , że plac służący do tej pory za parking przede wszystkim szpitalowi - w 50% został zabrany pod budynek szpitalny . Jestem ciekawy gdzie będą ludzie parkowali samochody jak już to będzie działać ? Niezła zagadka - jak można wydać pozwolenie na inwestycję , która nie ma zapewnionych miejsc postojowych , bo to co zostanie z tego terenu to kropla w morzu potrzeb !!! Już nie wspomnę jak będzie się nam mieszkać przy obiekcie , gdzie podobno ma być rehabilitacja a przede wszystkim oddział leczenia długoterminowego - paliatywny . Będzie trzeba mieszkanie sprzedać tylko kto je kupi i za ile ? Z takim widokiem z okna ? TBS wybudował naprawdę piękny budynek i ogarnął jakoś ten teren , naprawdę było super a teraz jest 'kicha' .