Wyniki Konkursu Wielkanocnego w kategorii "Pisanka Wielkanocna"
Nagrodzeni klasy I – III
1. Jagienka Wolanin - Zespół Szkół nr 3 w Kościanie
Krzysztof Maćkowiak - Zespół Szkół nr 3 w Kościanie
Lena Domagała - Szkoła Podstawowa w Śmiglu
2. Lena Biernat - Szkoła Podstawowa w Śmiglu
Tomasz Trawiński - Zespół Szkół nr 2 w Kościanie
Faustyna Mocek - Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu
3. Agata Biszof - Szkoła Podstawowa w Racocie
Alicja Mocek - Zespół Szkół nr 4 w Kościanie
Laura Przybyłowicz - Zespół Szkół nr 3 w Kościanie
Nagrodzeni klasy IV – VI
1. Julia Wopińska - Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu
Oskar Stefaniak - Zespół Szkół nr 1 w Kościanie
2. Aleksandra Michalska - Szkoła Podstawowa w Racocie
Jagoda Kuczyńska - Zespól Szkół nr 2 w Kościanie
3. Otylia Józefowska - Zespól Szkół nr 2 w Kościanie
Aleksandra Olejnik - Szkoła Podstawowa w Śmiglu
Wyniki Konkursu Wielkanocnego w kategorii "Palma Wielkanocna"
Nagrodzeni klasy I – III
1.Natalia Rybicka - Zespół Szkół w Starym Bojanowie
Dominika Kruk - Szkoła Podstawowa w Racocie
Mikołaj Bąk - Zespół Szkół w Krzywiniu
2. Kacper Maciejewski - Zespół Szkół nr 4 w Kościanie
Julia Bobowska - Zespół Szkół w Starym Bojanowie
Jakub Ratajszczak - Szkoła Filialna w Turwi
3. Marcel Mikołajczak - Szkoła Podstawowa w Śmiglu
Zuzanna Grzesiak - Szkoła Filialna w Kokorzynie
Natalia Zawadzka - Zespół Szkół nr 4 w Kościanie
Nagrodzeni klasy IV – VI
1. Michalina Nyczka - Zespół Szkół w Czaczu
Wojciech Olejnik - Zespól Szkół nr 3 w Kościanie
2. Bartosz Maciejewski - Szkoła Podstawowa w Głuchowie
Alicja Węgielska - Zespól Szkół nr 4 w Kościanie
3. Nicole Wojtko - Szkoła Filialna w Kokorzynie
Mateusz Wojciechowski - Zespół Szkół nr 1 w Kościanie
Wyniki Konkursu Wielkanocnego w kategorii "Pisanka Wielkanocna" wśród osób niepełnosprawnych
1. Weronika Bartkowiak - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Kościanie
Daniel Bosy - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Kościanie
Blanka Grygier - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Kościanie
2. Tomasz Berdychowski - Ośrodek Rehabilitacyjny w Kościanie
3. Marta Zandecka - Środowiskowy Dom Samopomocy w Kościanie
Marzena Kokocińska - Środowiskowy Dom Samopomocy w Kościanie
Wyniki Konkursu Wielkanocnego w kategorii "Palma Wielkanocna" wśród osób niepełnosprawnych
1. Marta Witkowska - Środowiskowy Dom Samopomocy w Krzywiniu
Sylwia Witkowska - Środowiskowy Dom Samopomocy w Krzywiniu
Róża Banaszak - Środowiskowy Dom Samopomocy w Krzywiniu
2. Ewa Günther - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Kościanie
Magdalena Jankowska - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Kościanie
Patrycja Kostańska - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Kościanie
3. Jakub Banaszak - Zespół Szkół Specjalnych w Kościanie
Damian Mojs - Zespół Szkół Specjalnych w Kościanie
Wiktor Prałat - Zespół Szkół Specjalnych w Kościanie
Jak postępować, aby chronić się przed bólami pleców
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?