Wybierz region

Wybierz miasto

  Teatr na leżakach - "Hulaj dusza"

  Rynek
  Kościan, ul. Rynek/

  16:00 Sobota, 15 sierpnia

  • Brak informacji o cenie

  Teatr Pijana Sypialnia
  Choreografia – Mariusz Żwierko
  Opracowanie muzyczne i przygotowanie wokalne – Daniel Zieliński
  Reżyseria – Stanisław Dembski

  Spektakl został wyróżniony w rankingu krytyków miesięcznika “Teatr” w sezonie artystycznym 2012/2013 jako jedno z najciekawszych wydarzeń teatralnych w kraju w kategorii OFF.

  Rzecz dzieje się w oberży, do której przybywają komedianci. Młodzi aktorzy zakochują się w ślicznej karczmarce. Sielska atmosfera i wspólne zabawy zostają zakłócone przez watahę wilków, która osacza biesiadujących. Postanawiają przezwyciężyć strach i odeprzeć atak nieproszonych gości. Spektakl ten to zderzenie dwóch światów. Oberża w opowieści staje się ostoją harmonii spokoju, które zostają skonfrontowane z agresywnym i cynicznym światem zewnętrznym uosobionym przez wilki.

  Istotną rolę w widowisku pełni muzyka. Klasyczne pieśni Moniuszki i Chopina kontra pospolitość i jednorodność przebojów lansowanych przez media. Nie robimy jednak grzecznej operetki! Wszystko traktujemy z przymrużeniem oka.  Katarzyna Lasota, Karolina Lichocińska, Dorota Ptaszek, Aleksandra Gintrowska, Gloria Gierlach, Ewelina Młynarz, Wojtek Gawrych, Sławomir Narloch, Jakub Pawlak, Sebastian Słomiński, Wojciech Urbanowski, Łukasz Zgórka

  Muzycy:
  Klarnet – Bartłomiej Słojewski / Piotr Thieu Quang
  Fagot – Klaudia Abramczuk / Bernard Łasecki
  Skrzypce – Agata Frysz / Magdalena Górska / Agnieszka Podłucka
  Kontrabas – Paweł Kielak / Artur Siejka

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ