Społeczne Forum Rad Rodziców Szkół Gminy Śmigiel-DEBATA SPOŁECZNA

2014-10-05 16:14:28

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Konstytucji 3 Maja ma zaszczyt zaprosić członków rad rodziców wszystkich placówek oświatowych w gminie Śmigiel na spotkanie w dniu 08.10.2014 ( środa) , na godzinę 18:00 do Restauracji Marta przy Alejach Bohaterów ( obok targowiska miejskiego ), w ramach debaty społecznej „ Forum Rad Rodziców Szkół Gminy Śmigiel” .
Na spotkaniu chcemy wymienić się z Państwem swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami ,bieżącymi problemami , poznać Państwa uwagi i doświadczenia . Chcemy poznać Państwa oczekiwania wobec różnych podmiotów mających wpływ na życie i działalność Państwa placówki . Mamy nadzieję na wymianę wielu cennych uwag – być może razem możemy zrobić dla naszych dzieci oraz naszych szkół więcej . Możliwe, że możemy się wspierać w pewnych działaniach i projektach na rzecz dzieci i szkoły, że możemy wspierać dyrekcje szkół w ich zamierzeniach . Zamierzamy wypracować formułę sprzyjającą wspólnym działaniom. Proponujemy formułę regularnych spotkań w celu omawiania na na bieżąco naszych wspólnych działań i problemów .Zapraszamy serdecznie i gorąco przedstawicieli Rad Rodziców ze wszystkich placówek oświatowych w mieście i gminie Śmigiel.

Jesteś na profilu Piotr Balcer - stronie mieszkańca miasta Kościan. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj