Marlena Nowicka

avatarMarlena Nowicka

Poznań
regionalna rzeczniczka prasowa ZUS

ZUS w Kościanie zaprasza na bezpłatne szkolenie

2017-02-17 12:24:56

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Kościanie zaprasza na bezpłatne dwugodzinne szkolenie z zakresu obsługi programu Płatnik w ramach wdrażania programu Interaktywnego Płatnika Plus (IPP). Szkolenie skierowane jest do płatników składek wdrożonych już do programu.

Szkolenie odbędzie się 27 listopada br. o godz.10, w Inspektoracie ZUS w Kościanie, ul. Bernardyńska 2 (w budynku po zakładach tytoniowych), sala 207.

Podczas szkolenia eksperci ZUS przedstawią zasady tworzenia i korygowania dokumentów w programie "Płatnik", a także omówią ogólne zasady pobierania danych z ZUS, ich weryfikacji oraz wymiany informacji o przetworzonych dokumentach w oparciu o nowe reguły weryfikacji.


Zgłoszenia chętnych przyjmowane są telefonicznie pod numerem tel. 65/512-75-85 przez Monikę Adamczak lub mailowo na adres monika.adamczak@zus.pl

Jesteś na profilu Marlena Nowicka - stronie mieszkańca miasta Poznań. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj