W grupie II A-klasy Leszno LZS Głuchowo wygrało 4:1 z ekipą Dąb Boguszyn FOTO

LZS Głuchowo wygrało 4:1 z ekipą Dąb Boguszyn
LZS Głuchowo wygrało 4:1 z ekipą Dąb Boguszyn Andrzej Rajewicz
W niedzielę 12 maja w meczu 17. kolejki A-klasy, grupy II LZS Głuchowo pokonało Dąb Boguszyn 4:1.

Mecz od początku należał do gospodarzy, którzy piewrwszą bramkę uzyskali już w pierwszych minutach meczu. Po dośrodkowaniu i strzale głową piłkę dobił jeden z zawodników LZS i było 1:0. Do przerwy nic się nie zmieniło.

W drugiej połowie LZS Głuchowo pokazało klasę. Już w pierwszych minutach miejscowi strzelili na 2:0. Po chwili, po wspaniałej akcji było 3:0 dla Głuchowa. Czwarta bramka dla LZS padła także po pięknej akcji.

Po tym spotkaniu LZS Głuchowo jest na drugim miejscu w tabeli grupy II A-klasy Leszno z dorobkiem 27. punktów. Lider w tej grupie Piast Belęcin ma 29 punktów.