Kobra na mistrzostwach polski juniorów, seniorów i masters w wyciskaniu leżąc [FOTO]

Andrzej Rajewicz
Kobra na mistrzostwach polski juniorów, seniorów i masters w wyciskaniu leżąc
Kobra na mistrzostwach polski juniorów, seniorów i masters w wyciskaniu leżąc Kobra
14 maja w Raszynie odbyły się mistrzostwa Polski juniorów, seniorów i masters w wyciskaniu leżąc .

Kościański klub Kobr reprezentowało 4 zawodników z dużymi sukcesami. kat. W kategorii Masters 1 Agnieszka Dąbrowska-Posała kat.52kg zajęła pierwsze miejsce z wynikiem 52,5kg oraz 3 miejsce w kat open wszystkich zawodniczek masters 1 w kategorii do 69kg.

Podwójną mistrzynią Polski juniorek do 23 lat i seniorek została niedawna wicemistrzyni Europy Natalia Świstara z wynikiem 92,5kg.

W kat. 93kg juniorów do 18 lat mistrzem Polski został Mikołaj Szłapka wynikiem 125kg. I miejsce w kat. 66kg, drugie miejsce seniorów oraz pierwsze miejsce w kat. Masters 1 zajął Grzegorz Kępczyński z wynikiem 135kg.

- W sumie nasi zawodnicy zdobyli 5 złotych medali i jeden srebrny ,generalnie start naszych zawodników oceniam bardzo dobrze byli dobrze przygotowani świadczą o tym wyniki jakie uzyskali, wyrównane lub poprawione rekordy życiowe , krótko mówiąc forma przyszła w odpowiednim momencie - informuje klub Kobra Kościan