Krzywiń. Spotkanie autorskie z pisarzem Krzysztofem Koziołkiem Krzywiń. Spotkanie autorskie z pisarzem Krzysztofem Koziołkiem

Krzywiń. Spotkanie autorskie z pisarzem Krzysztofem Koziołkiem (© UNIH Krzywiń)

"Kryminalna zbrodnia w kuchni, czyli przepis na kryminał nieco mroczny, mocno krwisty, a czasami topograficzny" pod takim tytułem odbyło się 26 listopada w bibliotece w Krzywiniu spotkanie autorskie z Krzysztofem Koziołkiem.

Autor ma na swoim koncie 17 wydanych książek takich jak "Operacja aksamit" , "Święta tajemnica" ," Wzgórze Piastów " głównie kryminałów.

Jest laureatem wielu nagród, a jego książka "Nad śnieżnymi kotłami" otrzymała nagrodę" Książki Górskiej 2019 Roku. Pisarz jest mieszkańcem Nowej Soli, z zawodu dziennikarzem.


W czasie spotkania Krzysztof Koziołek w sposób niezwykle barwny opowiadał o swojej pracy pisarskiej, o tym skąd czerpie pomysły na książki i o trudach wydawniczych, ponieważ jest sam wydawcą swoich książek. Po zakończeniu spotkania można było kupić książki z autografem autora. Biblioteka również wzbogaciła się o pięć tytułów autora.

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!