Nietążkowo wygrywa Wielkopolską Zimową Spartakiadę po raz czwarty

Łukasz Kaczmarek
gminakoscian.pl
Zwycięstwem drużyny Kowalski Recycling Nietążkowo zakończył się turniej finałowy Wielkopolskiej Zimowej Spartakiady LZS w piłce nożnej halowej, który został rozegrany w Wolsztynie.

Oprócz naszej ekipy, w finale wzięły udział zespoły z Pleszewa, Wągrowca, Krotoszyna.

Turniej rozgrywany był systemem pucharowym. W półfinale Kowalski pokonał Wągrowiec 4:0. W drugim meczu półfinałowym grały zespoły Pleszew wygrał z Krotoszynem po rzutach karnych. Finał rozpoczął się znakomicie, bo już w 2 minucie Nietążkowo wyszło na prowadzenie. Z minuty na minutę powiększało przewagę i do przerwy było 4:0. Po zmianie stron nasz team kontrolował przebieg wydarzeń na parkiecie. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem 5:1.

Triumfator otrzymał puchar oraz medale. Dodajmy, iż tytuł Mistrza Wielkopolskiej Spartakiady LZS trafił w ręce Nietążkowa po raz czwarty w historii rozgrywek.

Zespół wystąpił w składzie: Artur Nowicki, Norbert Karolewicz, Kamil Kowalski, Krzysztof Peszel, Miłosz Grzelak, Paweł Maćkowiak, Tomasz Bajsztok, Łukasz Biały, Jacek Żak, Maciej Czarnecki, Sławomir Kowalski.

Mistrzostwa Włocławka Szkół Podstawowych w futsalu - ZOBACZ FILM!

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0