PKS walczył do końca, Obra po raz pierwszy na tarczy (wyniki)

Pierwszej porażki na wiosnę doznali piłkarze Obry 1912. Kościaniacy przegrali w sobotę w Turku z tamtejszym Turem 1921 0:1. Lepiej wiodło się PKS-owi, który wygrał w spotkaniu przed własną publicznością.

Już w 13 minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Bartosz Grabowski. Jak się później okazało, było to jedyne trafienie w tym meczu. Sporo emocji dostarczyło starcie PKS. Racocki zespół podejmował u siebie SKP Słupcę. W pierwszej połowie goli nie oglądaliśmy. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. Jako pierwsi gola ustrzelili goście. W 63 minucie uczynił to Dariusz Gromanowski. Miejscowi zagrali jednak bardzo ambitnie i do samego końca, co przyniosło efekty. W 86 minucie do wyrównania doprowadził Michał Nowak. Z kolei w 90 minucie decydujący cios na wagę trzech punktów zadał Norbert Karolewicz. Tym samym podopieczni Dawida Dominiczaka odnieśli drugie zwycięstwo w sezonie.