Po raz czwarty na tarczy

Łukasz Kaczmarek
W sobotnim spotkaniu piłkarskiej IV ligi grupy południowej, PKS Racot przegrał na wyjeździe z Rawią Rawag Rawicz 2:4.

Pierwszy gol padł w 30. minucie. Na listę strzelców wpisał się Ahmed Abdullah. Do przerwy mieliśmy zatem 1:0 dla rawiczan. Drugi cios, gospodarze zadali w 60. minucie. Bramkę zdobył Oskar Maciejewski. Chwilę potem było już 3:0. Po raz drugi tego dnia do siatki trafił Abdullah. To jednak nie był koniec strzelania. W 81. minucie bramkarza gości pokonał Dominik Mucha. Mimo niekorzystnego rezultatu, przyjezdni nie poddali się i walczyli do końca. W samej końcówce dwa trafienia zanotowali Norbert Karolewicz i Roland Popiela.

Tym samym, podopieczni Dawida Dominiczaka wyszli z tego meczu z twarzą, lecz punktów im nie przybyło, ponieważ przegrali w Rawiczu z Rawią Rawag 2:4. Była to czwarta porażka drużyny z naszego regionu w tegorocznych rozgrywkach. Po 8 kolejkach, PKS plasuje się na przedostatniej pozycji.

Nie grała Obra 1912 Kościan, której domowe spotkanie z Pogonią Nowe Skalmierzyce przełożono na 27 września.