Remisowe derby powiatu kościańskiego w Czaczu [ZDJĘCIA]

Andrzej Bartkowiak
W Czaczu doszło do interesującej potyczki w piłkarskiej klasie okręgowej. W derbach powiatu kościańskiego miejscowy Grom chciał się zrewanżować Juna-Trans Stare Oborzyska za porażkę z I rundy 4:1 i podtrzymać dobrą passę na wiosnę.

Zespół z Czacza wiosną jest niepokonany. Ostrzył sobie zęby na derby i chciał ograć wyżej notowanego rywala. I połowa była bardzo wyrównana. Sytuacji strzeleckich było kilka, ale ani jednym, ani drugim nie udało się umieścić futbolówki w siatce.
Po przerwie się to zmieniło. Dudzik wypatrzył Adamczaka, ten minął Sobierajskiego i posłał piłkę do pustej bramki. Grom objął prowadzenie i przez dłuższy czas prowadził. W II połowie jednak generalnie lepsze wrażenie sprawiali goście, którzy dopięli swego i doprowadzili do remisu 1:1, po trafieniu wprowadzonego chwilę wcześniej Bartosza Rudawskiego. W końcówce meczu iskrzyło na boisku. Doszło do małej awantury i przepychanek. Sytuacja jednak została szybko zażegnana. Dodajmy, że remisowe derby nie krzywdzą żadnej z drużyn. Podział punktów był sprawiedliwy. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.