Sparingowe zwycięstwo Obry

W rozegranym we wtorek sparingu, Obra 1912 Kościan wygrała na własnym boisku z Nielbą Wągrowiec 4:1.

To czwarte spotkanie kontrolne podopiecznych Krzysztofa Knychały i pierwszy triumf.

Mecz przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy wykonywali aż cztery rzuty karne. Trzy z nich udało się wykorzystać. Swoją wyższość nad rywalem, kościaniacy potwierdzili już w pierwszej połowie. W 1 minucie, bramkę zdobył Mateusz Adamski, a przed przerwą, prowadzenie na 2:0 podwyższył Dawid Jarka.

Drugą odsłonę, miejscowi rozpoczęli równie dobrze. Jedenastkę na gola ponownie zamienił Adamski. Przy stanie 3:0, goście, grający w mocno odmłodzonym składzie, zanotowali honorowe trafienie. Rezultat na 4:1 ustalił Igor Rudawski.

Kolejny i zarazem ostatni sprawdzian czeka naszą drużynę w najbliższą sobotę. Wtedy to, Obra zagra na wyjeździe z Piastem Żmigród.