Świątecznie strzelanie

Coraz bardziej popularną formą aktywnego wypoczynku staje się strzelectwo, także w Kościanie, gdzie w niedzielę na strzelnicy LOK, rozegrane zostały kolejne zawody strzeleckie, tym razem z okazji Święta Wojska Polskiego.

Do rywalizacji przystąpiło 39 uczestników (29 w kategorii senior i 10 w kategorii junior).

W kategorii senior, zwycięstwo odniósł Marek Ratajski (64 pkt.), drugie miejsce zajął Rafał Jagodziński (63 pkt.), a trzecie Kazimierz Wyrzykiewicz (62 pkt.). Z kolei w kategorii junior, na najwyższym stopniu podium stanęła Natalia Kuciak (60 pkt.), na drugiej pozycji uplasował się Kacper Maras (56 pkt.), a trzecia lokata przypadła Oldze Puzyrewicz (54 pkt.).

Na sam koniec, wszystkim osobom wręczono dyplomy oraz upominki. Najlepsi strzelcy otrzymali także pamiątkowe puchary.