W derbach gminy Czempiń w A-klasie Helios II Czempiń lepszy FOTO

W derbach gminy Czempiń w A-klasie Helios II Czempiń lepszy
W derbach gminy Czempiń w A-klasie Helios II Czempiń lepszy Andrzej Rajewicz
W sobotę 27 kwietnia w Głuchowie odbył się derbowy mecz pomiędzy miejscowym LZS Głuchowo i Heliosem II Czempiń. W derbowym pojedynku lepsi okazali się goście z Czempinia. Helios bramkę na 1:0 strzelił w pierwszej połowie, a jej autorem był Tomasz Zapart. LZS Głuchowo walczyło i doprowadziło do remisu pod koniec pierwszej połowy meczu. Bramkę z zrzutu karnego strzelił Patryk Jędroszyk. Po przerwie Głuchowo atakowało i miało okazje, ale to Helios był skuteczniejszy. Dla gości bramkę na 2:1 strzelił Remigiusz Wiśniewski, a na 3:0 wynik spotkania zamienił Sebastian Kubiak. Helios II Czempiń w derbowym pojedynku wygrał 3:1.