W derbach PKS Racot pokonał LZS Juna-Trans Stare Oborzyska FOTO

W derbach PKS Racot pokonał LZS Juna-Trans Stare Oborzyska
W derbach PKS Racot pokonał LZS Juna-Trans Stare Oborzyska Andrzej Rajewicz
W sobotę 30 marca PKS Racot pokonał na wyjeździe LZS Juna-Trans Stare Oborzyska 1:0. W derbowym pojedynku od początku lepsze wrażenie sprawiali piłkarze z Racotu.

PKS Racot miał przewagę od samego początku spotkania w Starych Oborzyskach. Podopieczni Dawida Dominiczaka atakowali i mieli sporo okazji, ale brakowało skuteczności. Kilka razy bliski zdobycia gola był Bartosz Pudlicki, jednak na posterunku stał bramkarz gospodarzy. PKS atakowało, a LZS Juna-Trans Stare Oborzyska starało się grać kontratakiem. Do przerwy kibice nie doczekali się goli i był bezbramkowy remis.

Po przerwie PKS Racot wciąż był zespołem lepszym i udowodnił to w 66 minucie spotkania. Gola na 1:0 i wagę trzech punktów dla PKS Racot strzelił Mateusz Leciej.

W innym spotkaniu 18. kolejki II grupy ligi międzyokręgowej Pogoń Śmigiel przegrała na wyjeździe 0:3 z GKS Dopiewo. Promień Krzywiń swój mecz rozegra w niedzielę 31 marca, a jego rywalem na wyjeździe będzie zespół Wiara Lecha Poznań.