Worek medali KSW Nokaut Kościan na Mistrzostwach Polski Cavalcanti

Facebook KSW Nokaut Kościan
Sukcesem zawodników KSW Nokaut Kościan zakończyła się piąta edycja Mistrzostw Polski Ricardo Cavalcanti w brazylijskim jiu-jitsu, MMA i K1, która odbyła się w Luboniu. Nasi reprezentanci wywalczyli w sumie dziesięć medali.

Znakomicie spisał się Jakub Skorupka, który wygrał dwie walki i został mistrzem kraju w MMA, w kategorii wagowej poniżej 73 kg. Rewelacyjny start w kategorii wagowej poniżej 63 kg w MMA zanotowała także Marta Sikora, remisując w rywalizacji o złoty krążek z bardziej doświadczoną rywalką, mają na swoim koncie purpurowy pas BJJ.

Tytułem mistrzowskim w BJJ w kategorii wagowej do 34 kg, może pochwalić się Piotr Lorych, wygrywając z przeciwnikiem cięższym o 20 kg. Ten sam fighter zgarnął również dwa brązowe medale w BJJ i no-gi w wadze do 43 kg. Po dwa srebrne medale sięgnął junior młodszy Jakub Konieczny. Z jednym srebrem wrócili natomiast junior Jakub Ogonowski oraz Miłosz Szlafka. Wśród dzieci na najniższym stopniu podium stanął Jakub Nowak.

Kolejna ważna impreza czeka KSW Nokaut w maju. Wtedy to kościaniacy wezmą udział w Pucharze Polski w brazylijskim jiu-jitsu w Koninie.

Sportowym okiem - 06.03.2018 - MMA w Opolu - zobacz film!