Zespoły z leszczyńskiej A-klasy zakończyły już rundę [ZDJĘCIA]

Andrzej Rajewicz
Na zdjęciach niedzielny pojedynek LZS Głuchowo -Rywal Ewmar Kurza Góra
Na zdjęciach niedzielny pojedynek LZS Głuchowo -Rywal Ewmar Kurza Góra Andrzej Rajewicz
W ostatni weekend zespoły leszczyńskiej A-klasy które zakończyły już rundę grały zaległe spotkania. W Głuchowie miejscowi podejmowali Rywala - Ewmar Kurzą Górę. LZS Głuchowo wygrało 6:0.

Leszczyńska A-klasa ma już przerwę zimową. W niedzielę 4 listopada zaległe spotkania 9. kolejki grało LZS Głuchowo. Był to derbowy pojedynek z Rywalem Ewmar Kurza Góra. Gospodarze z Głuchowie po pierwszej połowie prowadzili 1:0. W drugiej połowie ekipa z Kurzej Góry wyraźnie osłabła, a miejscowi się rozkręcili i zdobyli jeszcze pięć bramek. Po tym spotkaniu na zakończenie rundy LZS Głuchowo na na swoim koncie 18 punktów i jest na drugim miejscu w tabeli.

Na pierwszym miejscu w tabeli grupy II A-klasy znajduje się natomiast ekipa Pogoń II Smigiel, która także na swoim koncie ma 18 punktów. Pogoń ostatni mecz rundy grała 27 października i przegrała 1:2 z LZS Głuchowo. O dobrej postawie w grupie II A-klasy drużyn z naszego powiatu świadczy fakt, że na trzecim miejscu w tabeli rundę zakończyła ekipa Tur Turew. Tur ma na swoim koncie także 18 punktów i o miejscach na „pudle” naszych zespołów decydował bilans bramkowy.

Inne ekipy z naszego powiatu w grupie II A-klasy radzą sobie trochę gorzej. Helios II Czempiń znajduje się na miejscu siódmym i ma na swoim koncie 13. punktów. Rywal Ewmar Kurza Góra z dorobkiem dziewięciu punktów jest na miejscu przedostatnim.

W grupie I A-klasy LUKS Stare Bojanowo jest na ósmym miejscu w tabeli i ma na swoim koncie 7 punktów.