Podsumowaliśmy plebiscyt na najbardziej romantyczne miejsce w Kościanie

Zakończyliśmy nasz plebiscyt na najbardziej romantyczne miejsce w Kościanie. Zobaczcie, który zakątek miasta uznaliście za najlepszy na randkę pod chmurką. Pokazujemy też jeszcze raz zdjęcia wszystkich miejsc, na które można było głosować.

Za najbardziej romantyczne miejsce w Kościanie uznaliście aleję klonów srebrzystych w parku miejskim. Zagłosowało na nią 50% osób, które wzięły udział w plebiscycie. Spodobała się Wam również propozycja spaceru nad kanałem Obry, w miejscu, w którym spotkać można stadko kaczek. Otrzymała ona 20,8% głosów.

Zobacz też: Znani kościaniacy o romantyzmie w Kościanie

- Wygrana alei, która jest fragmentem parku wcale mnie nie zaskoczyła - komentuje Maciej Kasprzak, wiceburmistrz Kościana. - Udało się nam odnowić park, który dzięki temu stał się bardzo przyjemnym miejscem. W Kościanie jest mnóstwo romantycznych zakątków. Niektóre, na przykład trakt spacerowy przy kanale Obry mają duży potencjał i w przyszłości zapewne wydłużą listę romantycznych miejsc w naszym mieście. Jestem przekonany, że pod tym względem będziemy mogli konkurować z innymi miastami Wielkopolski, a może nawet Polski.
∨ Czytaj dalej

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię