Wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w Brodnicy
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w Brodnicy podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- RADACZ Jarosław - KWW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY: 51,71% (5 151 głosów)
- RUMIŃSKA Joanna Barbara - KWW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO: 48,29% (4 811 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- TYBURSKI Jacek Aleksander: pozycja 1 : 1,94% (573 głosów)
- SOBIESIŃSKA Lucyna Emilia: pozycja 2 : 1,94% (573 głosów)
- GMIŃSKI Tomasz: pozycja 3 : 1,94% (573 głosów)
- ANTKOWIAK Jacek: pozycja 4 : 1,94% (573 głosów)
- SZLĄZAK Ewa Wanda: pozycja 5 : 1,94% (573 głosów)
- GABSKI Tomasz Bernard: pozycja 6 : 1,94% (573 głosów)
- ZIELIŃSKA Urszula: pozycja 7 : 1,94% (573 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- BARTOSZEWSKA Justyna Agnieszka: pozycja 1 : 1,68% (497 głosów)
- WIŚNIEWSKA Julia Joanna: pozycja 2 : 1,68% (497 głosów)
- KAŹMIERCZYK Tomasz: pozycja 3 : 1,68% (497 głosów)
- SKALSKA Wioleta: pozycja 4 : 1,68% (497 głosów)
- SOBIESIŃSKI Wiesław Józef: pozycja 5 : 1,68% (497 głosów)
- ŁYDZIŃSKA Elżbieta Teresa: pozycja 6 : 1,68% (497 głosów)
- SOSNOWSKI Karol: pozycja 7 : 1,68% (497 głosów)
- RZYMSKA Aneta: pozycja 8 : 1,68% (497 głosów)
- KUBICZ Paweł Marcin: pozycja 9 : 1,68% (497 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY:
- RADACZ Jarosław: pozycja 1 : 3,15% (933 głosów)
- BARTKOWSKA Brygida Iwona: pozycja 2 : 3,15% (933 głosów)
- BEKSA Alicja Mariola: pozycja 3 : 3,15% (933 głosów)
- ZABŁOTNY Paweł: pozycja 4 : 3,15% (933 głosów)
- KUROŚ Tadeusz: pozycja 5 : 3,15% (933 głosów)
- KEMPCZYŃSKA Maja Urszula: pozycja 6 : 3,15% (933 głosów)
- SOBIECHOWSKI Andrzej Jan: pozycja 7 : 3,15% (933 głosów)
- RZEPECKI Tomasz: pozycja 8 : 3,15% (933 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO:
- GIBAS Agnieszka Bogumiła: pozycja 1 : 2,83% (839 głosów)
- PAWŁOWSKI Jakub: pozycja 2 : 2,83% (839 głosów)
- OSOWSKA Marzena: pozycja 3 : 2,83% (839 głosów)
- RACZKOWSKI Maciej Adam: pozycja 4 : 2,83% (839 głosów)
- HOPPE Aleksandra: pozycja 5 : 2,83% (839 głosów)
- TAMIŁA Rafał Mateusz: pozycja 6 : 2,83% (839 głosów)
- DYBICH Ariel Marek: pozycja 7 : 2,83% (839 głosów)
- BARAŃSKA Agnieszka: pozycja 8 : 2,83% (839 głosów)
- WĘGIELEWSKI Jacek: pozycja 9 : 2,83% (839 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA:
- ORZECH Jan Mirosław: pozycja 1 : 2,29% (678 głosów)
- UNRAU Roman Andrzej: pozycja 2 : 2,29% (678 głosów)
- TUPTYŃSKI Marek Kazimierz: pozycja 3 : 2,29% (678 głosów)
- GÓRNA Justyna Izabela: pozycja 4 : 2,29% (678 głosów)
- WABICH Tomasz: pozycja 5 : 2,29% (678 głosów)
- SZCZEPAŃSKA Edyta: pozycja 6 : 2,29% (678 głosów)
- GUTOWSKA Sylwia Małgorzata: pozycja 7 : 2,29% (678 głosów)
- PRZYBYŚ Leszek Jan: pozycja 8 : 2,29% (678 głosów)
- KUPCZYK Anna Łucja: pozycja 9 : 2,29% (678 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KOWALSKI Jan: pozycja 1 : 2,75% (764 głosów)
- GŁOWACKA Violetta Katarzyna: pozycja 2 : 2,75% (764 głosów)
- TWAROGOWSKI Adam Jakub: pozycja 3 : 2,75% (764 głosów)
- GÓRSKI Krzysztof: pozycja 4 : 2,75% (764 głosów)
- WAŚKOWSKA Hanna: pozycja 5 : 2,75% (764 głosów)
- JARANOWSKI Józef Edmund: pozycja 6 : 2,75% (764 głosów)
- NADARZEWSKA Ewa Melania: pozycja 7 : 2,75% (764 głosów)
- PŁACHETKO Grażyna Zofia: pozycja 8 : 2,75% (764 głosów)
- ZIEMBA Stanisław Maria: pozycja 9 : 2,75% (764 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- ŁUPIŃSKA Marzena: pozycja 1 : 1,81% (503 głosów)
- BARTOSZEWSKI Tomasz: pozycja 2 : 1,81% (503 głosów)
- SOSNOWSKA Stella Maria: pozycja 3 : 1,81% (503 głosów)
- KIJEWSKI Adrian Michał: pozycja 4 : 1,81% (503 głosów)
- MAJCHRZAK Przemysław Florian: pozycja 5 : 1,81% (503 głosów)
- RONKIEWICZ Łukasz Grzegorz: pozycja 6 : 1,81% (503 głosów)
- BESZCZYŃSKA Justyna Renata: pozycja 7 : 1,81% (503 głosów)
- KOPISTECKA Alina Maria: pozycja 8 : 1,81% (503 głosów)
- BETLEJEWSKI Maciej Mateusz: pozycja 9 : 1,81% (503 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY:
- DOMBROWSKI Artur Tomasz: pozycja 1 : 2,56% (712 głosów)
- KRYGER Wojciech Jerzy: pozycja 2 : 2,56% (712 głosów)
- KRAKOWSKA-WYDRA Wiesława Zofia: pozycja 3 : 2,56% (712 głosów)
- ZWIERZCHLEWSKA Ilona Maria: pozycja 4 : 2,56% (712 głosów)
- GIEMZA-BARTNICKA Aneta Jadwiga: pozycja 5 : 2,56% (712 głosów)
- LEŚNIAK Bernadeta Maria: pozycja 6 : 2,56% (712 głosów)
- SZMIDT Adrian Szymon: pozycja 7 : 2,56% (712 głosów)
- TRĘDOWICZ Łukasz Henryk: pozycja 8 : 2,56% (712 głosów)
- PŁOSKA Violetta Janina: pozycja 9 : 2,56% (712 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO:
- RUMIŃSKA Joanna Barbara: pozycja 1 : 2,65% (737 głosów)
- PAWŁOWSKI Mateusz: pozycja 2 : 2,65% (737 głosów)
- KĘDZIA Paweł Mieczysław: pozycja 3 : 2,65% (737 głosów)
- KRUSZYŃSKA Grażyna: pozycja 4 : 2,65% (737 głosów)
- KOŁODZIEJEWSKI Tomasz: pozycja 5 : 2,65% (737 głosów)
- ŁĘGOWSKA Anna: pozycja 6 : 2,65% (737 głosów)
- ZIĘTARA Joanna Agnieszka: pozycja 7 : 2,65% (737 głosów)
- ZDUNOWSKI Jacek: pozycja 8 : 2,65% (737 głosów)
- RUTKA Daria Ewa: pozycja 9 : 2,65% (737 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA:
- KALISZER Dariusz Marian: pozycja 1 : 1,51% (421 głosów)
- WOŁOJEWICZ Mirosław: pozycja 2 : 1,51% (421 głosów)
- KŁODOWSKA Barbara Małgorzata: pozycja 3 : 1,51% (421 głosów)
- PLATTA Marta: pozycja 4 : 1,51% (421 głosów)
- KILKOWSKI Krzysztof Sławomir: pozycja 5 : 1,51% (421 głosów)
- SONTOWSKI Wojciech Kazimierz: pozycja 6 : 1,51% (421 głosów)
- JABŁOŃSKA Klaudia Daria: pozycja 7 : 1,51% (421 głosów)
- KAŹMIERKIEWICZ Jakub Jan: pozycja 8 : 1,51% (421 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- WIŚNIEWSKI Wojciech Piotr: pozycja 1 : 2,03% (570 głosów)
- KRASOŃ Sławomir: pozycja 2 : 2,03% (570 głosów)
- JASTRZĘBSKI Paweł: pozycja 3 : 2,03% (570 głosów)
- KRÓL Patryk Janusz: pozycja 4 : 2,03% (570 głosów)
- KRASOŃ Bożena Krystyna: pozycja 5 : 2,03% (570 głosów)
- PASTERNACKA Kinga Maria: pozycja 6 : 2,03% (570 głosów)
- SOLARSKA Zofia: pozycja 7 : 2,03% (570 głosów)
- EWERTOWSKA Maria Małgorzata: pozycja 8 : 2,03% (570 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- BUKOWSKI Daniel Janusz: pozycja 1 : 1,97% (552 głosów)
- MIERZYŃSKI Wiesław Janusz: pozycja 2 : 1,97% (552 głosów)
- KŁOSIŃSKA Dorota: pozycja 3 : 1,97% (552 głosów)
- BIELAWA Renata: pozycja 4 : 1,97% (552 głosów)
- PSZUK Andrzej: pozycja 5 : 1,97% (552 głosów)
- PNIEWSKA Marlena: pozycja 6 : 1,97% (552 głosów)
- STASIAK Ewa Anna: pozycja 7 : 1,97% (552 głosów)
- LABICKI Tomasz Andrzej: pozycja 8 : 1,97% (552 głosów)
- ZACHARSKI Piotr: pozycja 9 : 1,97% (552 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BRODNICY:
- SZAFRAŃSKI Mateusz: pozycja 1 : 2,69% (755 głosów)
- PAWLAK Marcin Romuald: pozycja 2 : 2,69% (755 głosów)
- DOBRZENIECKA Dorota Katarzyna: pozycja 3 : 2,69% (755 głosów)
- NATAŃSKI Łukasz: pozycja 4 : 2,69% (755 głosów)
- PESTA Beata Ewa: pozycja 5 : 2,69% (755 głosów)
- SZMIDT Mirosław: pozycja 6 : 2,69% (755 głosów)
- CHRABĄSZCZ Agnieszka Małgorzata: pozycja 7 : 2,69% (755 głosów)
- GABRIELCZYK Kazimierz: pozycja 8 : 2,69% (755 głosów)
- GABRYSZEWSKA Magdalena: pozycja 9 : 2,69% (755 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA RUMIŃSKA KOCHAM TO MIASTO:
- BUDKA Arkadiusz Tomasz: pozycja 1 : 2,05% (576 głosów)
- SIEKLIŃSKI Adam: pozycja 2 : 2,05% (576 głosów)
- CZYŻYKOWSKA Ida: pozycja 3 : 2,05% (576 głosów)
- ORZECHOWSKI Dariusz Mirosław: pozycja 4 : 2,05% (576 głosów)
- CIESZYŃSKA Ewa: pozycja 5 : 2,05% (576 głosów)
- MOTYLIŃSKA Ewelina: pozycja 6 : 2,05% (576 głosów)
- GRUBALSKI Andrzej Robert: pozycja 7 : 2,05% (576 głosów)
- GUTOWSKA Magdalena: pozycja 8 : 2,05% (576 głosów)
- MAJKRZAK Anna Magdalena: pozycja 9 : 2,05% (576 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO BRODNICA:
- GUTOWSKI Zbigniew Marian: pozycja 1 : 2,59% (727 głosów)
- ZAKRZEWSKA Jadwiga Teresa: pozycja 2 : 2,59% (727 głosów)
- WITULSKI Andrzej: pozycja 3 : 2,59% (727 głosów)
- KWIATKOWSKA Iwona: pozycja 4 : 2,59% (727 głosów)
- KUPFERSCHMIDT Natalia Anna: pozycja 5 : 2,59% (727 głosów)
- TOPOLEWSKA Agnieszka: pozycja 6 : 2,59% (727 głosów)
- SZYMAŃSKI Piotr Czesław: pozycja 7 : 2,59% (727 głosów)
- TYLMANOWSKI Robert Adam: pozycja 8 : 2,59% (727 głosów)
- ROSIK Janusz Krzysztof: pozycja 9 : 2,59% (727 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?