Mistrzostwa gminy Kościan w tenisie stołowym par deblowych [FOTO]

Andrzej Rajewicz
Mistrzostwa gminy Kościan w tenisie stołowym par deblowych
Mistrzostwa gminy Kościan w tenisie stołowym par deblowych OSIR Kościan
XVI Mistrzostwa Gminy Kościan w Tenisie Stołowym Par Deblowych, które odbyły się 1 grudnia 2019 roku w hali sportowej w Racocie, zgromadziły aż 26 drużyn.

Zawody zostały rozegrane w dwóch kategoriach: kobiet oraz mężczyzn - open. Wśród kobiet najlepiej zaprezentowała się para reprezentująca Turew: Katarzyna Szczerbal i Urszula Szczerbal , miejsce drugie zajęły: Julia Bentka i Natalia Bentka reprezentujące Nowy Dębiec.p

W kategorii mężczyzn – open zgłosiło się 24 par, które zostały podzielone na 4 grupy w których rywalizacja odbywała się systemem „każdy z każdym”. Z każdej grupy do rundy finałowe awansowały po dwie drużyny i rozgrywały mecze systemem pucharowym.