Mistrzostwa gminy Śmigiel w kopie sportowym ZDJĘCIA

Mistrzostwa gminy Śmigiel w kopie sportowym
Mistrzostwa gminy Śmigiel w kopie sportowym OKFIR Śmigiel
XVIII Otwarte Mistrzostwa Śmigla w kopa odbyły się w niedzielę 17 marca w sali wiejskiej w Żegrówku.

W zawodach uczestniczyło 107 zawodników, w tym 4 panie. Przed rozpoczęciem rozgrywek zgromadzonych przywitał Zygmunt Ratajczak, kierownik Ośrodka Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu oraz Piotr Baranowski sędzia zawodów. Uczestnicy rozegrali 5 rund po 32 rozdania.

Zwycięzcą turnieju został Andrzej Skórzewski zdobywając 18 punktów dużych i 163 małych. Na drugim miejscu uplasował się Stefan Cieloszyk, a na trzecim Stanisław Majchrzak. Kolejne, nagrodzone, miejsca w pierwszej dziesiątce zajęli: Mirosław Kędziora, Stanisław Śniegocki, Zbigniew Jóźwiak, Kazimierz Książyk, Mikołaj Klecha, Rafał Drozda, Robert Stasiak

Nagrodę otrzymała również Cecylia Stanisławiak, która okazała się najlepsza spośród kobiet. Wśród wszystkich zawodników rozlosowano też nagrodę specjalną. W tym roku wylosowano numer 96, który należał do Piotra Pelca.