Obra wygrała z Turem Turek [FOTO]

Andrzej Rajewicz
Obra wygrała z Turem Turek 3:1
Obra wygrała z Turem Turek 3:1 Andrzej Rajewicz
Obra Kościan wygrała w meczu dwunastej kolejki IV ligi południowej z Turem Turek 3:1.

Obra Kościan w sobotę 14 października podejmowała w charakterze gospodarza na stadionie w Starych Oborzyskach drużynę Tur Turek. Kościaniacy przez praktycznie cały mecz przeważali choć w pierwszej połowie kibice bramek nie zobaczyli.

Wielkie strzelania zaczęło się w drugiej połowie pod koniec spotkania. Pierwszą bramkę dla kościanianiaków strzałem głową zdobył w 71 minucie Dawid Ratajczak. Goście zremisowali w 76 minucie, a gola dla Tura zdobył Michał Ignaczak.

Po wyrównaniu trener kościaniaków zmienił ustawienie i wpuścił na boisko Szymona Słomę. W 86 minucie spotkania kibice zobaczyli bramkę typu "stadiony świata". Gola z woleja prawie z 30 metrów strzelił dla Obry Piotr Sznabel. Trzecią bramkę dla kościaniaków zdobył w doliczonym czasie gry Szymon Słoma.