Ostatnia kolejka "okręgówki" i A-klasy [FOTO]

Andrzej Rajewicz
Przedstawiamy wyniki ostatniej kolejki " okręgówki" i A-klasy Leszno. W grupie drugiej A-klasy w derbach LZS Głuchowo przegrało na wyjeździe z Heliosem Czempiń 0:4. Tym samym Helios przerwał super passę LZS, które od czwartego września nie przegrało meczu. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z derbów gminy Czempiń.

Trzynasta kolejka leszczyńskiej „okręgówki” była bardzo pechowa dla graczy Rywala Kurza Góra. Tym razem kiepsko grający od początku sezonu beniaminek pojechał na derbowy mecz z LZS Stare Oborzyska. Mecz zakończył się pogromem przyjezdnych 0:7. Drużyna z Kurzej Góry wciąż ma tylko 6 pkt. i jest przedostatnia w tabeli. LZS Stare Oborzyska po sobotniej wygranej ma 24 pkt. i jest na miejscu piątym w tabeli. W sobotę na wyjeździe Promień Krzywiń walczył z Tęczą Osa Osieczna. Promień wygrał 2:1 i z dorobkiem 25 punktów jest trzeci w tabeli. W niedzielę 5 listopada swój mecz wygrała Pogoń Śmigiel. Pogoń na wyjeździe pokonała Rydzyniaka Rydzynę 2:0. Drużyna ze Śmigla ma 24 punkty i jest czwarta.

W A-klasie w grupie II w niedzielę w derbowym pojedynku Helios Czempiń wygrał z LZS Głuchowo 4:0. Tym samym przerwana została passa LZS, które nie przegrało spotkania od 4 września.

W grupie I A-klasy Grom Czacz podejmował u siebie Wielkopolankę Szelejewo i wygrał 2:1. Grom jest siódmy w tabeli i ma 17 pkt. Tur Turew grał na wyjeździe z Błękitnymi Kąkolewo i przegrał 2:3. Tur po tym meczu jest przedostatni w tabeli tej grupy. LUKS St. Bojanowo przegrał na wyjeździe 3:5 z Kormoranem Święcichowa.