W derbach powiatu Obra Kościan wygrała z PKS Racot 4:0 [FOTO]

Andrzej Rajewicz
W derbach powiatu Obra Kościan wygrała z PKS Racot 4:0
W derbach powiatu Obra Kościan wygrała z PKS Racot 4:0 Andrzej Rajewicz
W sobotę 28 kwietnia w Kościanie odbył się pojedynek pomiędzy Obrą Kościan i PKS Racot. Lepszym zespołem okazali się podopieczni Krzysztofa Knychały i Obra pewnie wygrała 4:0.

Zdecydowanym faworytem meczu byli kościaniacy. Już w pierwszych minutach spotkania dobrą szanse na bramkę dla Obry miał Tomasz Marcinkowski.

W 19. minucie pięknym strzałem popisał się Filip Tylczyński i było 1:0 dla gospodarzy. W 40. minucie z rzutu wolnego na 2:0 dla Obry podwyższył Krzysztof Marchewka. Trzy minuty później Tomasz Marcinkowski strzelił trzecią bramkę dla Obry. W drugiej połowie czwartą bramkę głową dla kościaniaków strzelił Igor Rudawski.